Наші кліенти

 • ТДВ «НІКО СТРАХУВАННЯ»

  Страхова компанія "НІКО СТРАХУВАННЯ" — це клієнтоорієнтована перспективна компанія на ринку страхування, яка користується повагою партнерів і Клієнтів.

 • ТДВ «Страхова компанія «УКРФІНСТРАХ»

  СК «УКРФІНСТРАХ» – лідер рейтингу «Insurance TOP» в номінації «Динаміка зростання туристичного страхування»

 • ТОВ «Центр Транспортних стратегій»

  ЦТС – незалежний інформаційно-консалтинговий центр, зосереджений на дослідженні окремих транспортно-інфраструктурних проектів, а також аналіз та прогнози розвитку транспортного комплексу.

 • АТ «Страхова компанія «ARX»

  Страхова компанія ARX – частина міжнародної канадської страхової групи Fairfax Financial Holdings. Компанія вже 25 років працює на ринку України, 11 з яких під брендом АХА, демонструючи стабільне зростання, яскраві інновації та реальний приклад покращення клієнтського досвіду.

 • ТОВ «ПРІНУМ»

  PriNum LLC (Prime Numbers) - компанія-інноватор українського ринку фінансових та інших add-value сервісів мобільної комерції, що успішно поєднує використання світового досвіду зі знанням місцевих умов та компетентним аналізом потреб як окремого постачальника послуг - банку, мобільного оператора, транспортної компанії, роздрібного торговця тощо, - і цілісних екосистем, заснованих на використанні мобільних додатків у складі мобільного воллета (Mobile Wallet). Отримані знання реалізуються в end-to-end програмно-апаратних рішеннях, які включають власні розробки засновані на актуальних стандартах і специфікаціях, так і продукти відомих світових партнерів.

 • ТОВ «ІБК «УКРТЕХСПЕЦБУД-ТД»

  Надає послуги з виконання функцій служби замовника на період проектних робіт, а також ведення технічного нагляду з будівництва відповідно до Ліцензії Серії АВ №409101 від 09.09.2008 року.

 • ПрАТ «ІЕКС-КАПІТАЛ

  Інвестиційна компанія Eavex Capital була заснована у 1994 році як Sincome Capital та є лідером фондового ринку з моменту його створення як такого в Україні. Eavex Capital представляє повний спектр послуг з інвестиційного банкінгу та операцій з цінними паперами, включаючи надання аналітичних, депозитарних, консультаційних та брокерських послуг, а також послуг доступу до інтернет-трейдингу. Стратегічне та оперативне управління компанією здійснюється її основними акціонерами. Міноритарним пакетом акцій компанії має швейцарська фінансова група Accuro.

 • ТОВ «Медичний центр ІГР»

  Провідний український медичний центр із лікування безпліддя, генетичної діагностики, ведення вагітності.

 • ТОВ «КУА «ІВЕКС ЕССЕТ МЕНЕДЖМЕНТ»

  Компанія з управління активами Eavex Asset Management створена у 2007 році провідною українською інвестиційною компанією Eavex Capital та швейцарською фінансовою групою Accuro Group. Місія Eavex Asset Management полягає у забезпеченні зростання фінансового добробуту клієнтів Компанії шляхом колективного інвестування на українському ринку.

 • ПрАТ «Страхова компанія «Гарант-Система»

  СК «Гарант-Система» отримала підтвердження рейтингу надійності страхової компанії (uainsA-) та кредитного рейтингу позичальника (uaBBB+). Незалежна оцінка проводилася спеціалізованою рейтинговою агенцією «Рюрік».

 • ТОВ «ХІМЕЛЕМЕНТ»

  ТОВ «Хімелемент» є одним з основних гравців українського ринку поставок хімічної сировини для виробництва лікарських, ветеринарних препаратів і косметики.

 • ПрАТ «ММС КОМ’ЮНІКЕЙШНЗ Україна»

  Провідна рекламна агенція України.

 • ПрАТ «ЕУРОПА УА»

  Консалтингова компанія

 • ПрАТ «ЕУРОПА УА СЕРВІС»

  Консалтингова компанія